Christian News

Nie, toto nie je žiadne Second Coming, len sa mi dnes priplietli do cesty dve správy, o ktoré som sa jednoducho musel s niekým podeliť. Dúfam, že vás zaujmú rovnako, ako zaujali aj mňa.

Tom Cruise chcel zjesť placentu

Tom Cruise sa chystal zjesť placentu svojho túžobne očakávaného potomka, ktorého mu jeho snúbenica Katie Holmes medzičasom už porodila. „Zjem placentu. Myslím, že to bude dobré. Veľmi výživné. Pupočnú šnúru a placentu zjem hneď v pôrodnici,“ odhalil svoj bizarný plán Tom Cruise, ktorý pozorne sledoval plod v maternici budúcej mamičky pomocou vlastného ultrazvuku.

Ako to nakoniec dopadlo, nie je ešte známe, ale podarilo sa nám zistiť, ako Tom na ten nápad prišiel. Katie mu vraj často a bezvýsledne hovorievala: „Eat my pussy.“ Nakoniec sa ale Tom rozhodol tak, ako sa rozhodol.


Fico: Blair chápe moje zámery

Britský premiér Tony Blair „vyjadril pochopenie“ pre zámer predsedu Smeru Roberta Fica po voľbách „zrušiť niektoré rozhodnutia pravicovej vlády a niektoré zásadne zmeniť“. Oznámil to samotný Smer vo svojom stanovisku po stretnutí Fica s Blairom v Londýne.

Tlačový úrad Downing Street tieto informácie potvrdil. Áno, je to tak, pán Blair plne pochopil zámery pána Fica. Ako inak si možno vysvetliť jeho poznámku na Ficovu adresu po stretnutí:“What a twat!“


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár