Talentové show idú na turné

Už niekoľko týždňov zisťujeme, že v Česku a na Slovensku majú ľudia obrovský talent. Je až obdivuhodné, koľko talentovaných jedincov a skupín sa zrodilo v oboch bratských krajinách. Poroty a štáby oboch televíznych súťaží mali možnosť vidieť množstvo čísel a vystúpení, ktoré by bolo možné vysielať ešte do Veľkej noci budúceho roka.

 

Všetky zúčastnené televízie však nemôžu naplniť vysielaciu štruktúru len svojimi talentovými šou, pretože musia plniť aj licenčné a zmluvné podmienky s distribútormi filmov a seriálov. Preto sa oba štáby rozhodli, že dajú dokopy tie najlepšie vystúpenia svojich šou, kúpia pár maringotiek, veľké šapitó, pár levov a slonov a vydajú sa na cesty po bývalom Česko – Slovensku.

S týmto plánom je spokojná aj jedna z hlavných televíznych hviezd jednej zo šou Adela Banášová. Z jej vyjadrenia vyberáme: „Som veľmi nadšená. Vždy som rada cestovala a teraz sa mi môj sen splní, budem stále na cestách a teraz aj s mojou novou veľkou talentovou rodinou. V zábavnom priemysle som toho už veľa vyskúšala, teraz sa budem naplno venovať riadeniu cirkusu talentov.“

Zdroj z prostredia televízie nám potvrdil, že Banášová sa stane principálkou ich kočovného cirkusu.

Pridaj komentár