Slovo na nedeľu 29. mája

Drahí bratia a sestry,

tak nám to s tým koncom sveta akosi nevyšlo… Pritom náznakov, že sa blíži, bolo požehnane. A najhoršie je, že ono to nekončí. Napríklad Anna Belousovová si založila vlastnú stranu. Ale nielen papaláši majú svoj podiel na tom, že tento svet ide skončiť drsným spôsobom. Hľa, aké zvrhlosti sa dejú vo svete!

Počuli ste slovo Hyenovo.

Milujem svoje auto. Doslova.

Američan Edward Smith sa v televízii verejne vyznal zo svojich romantických pocitov k autám. V súčasnosti je jeho favoritkou „Vanilla“, biely Volkswagen Beetle. „Som romantik,“ hovorí o sebe Smith. „Píšem básne o autách, spievam im a rozprávam sa s nimi tak isto, ako keby to boli priateľky,“ povedal Smith. Milovník áut trvá na tom, že nie je úchylný, nikomu neubližuje a nemieni sa zmeniť.

Zároveň však uvádza, že doteraz mal sex s tisíckou áut, pričom o panictvo prišiel ako 15-ročný, prirodzene, s autom. Hoci sa pokúšal o vzťahy so ženami, napokon to vzdal a venuje sa autám. Vernosť však nepatrí medzi jeho silné stránky – Vanilla sa o jeho priazeň delí s ďalšími dvoma autami, pomenovanými Ginger a Cinnamon.

Okrem nich si Smith občas „odskočí“ aj k iným vozidlám. Jeho milenky však patria aj cudzím ľuďom, alebo si ich Smith užije priamo v obchodoch. Za svoj najintenzívnejší sexuálny zážitok pritom podľa vlastných slov nevďačí autu, ale helikoptére.

Smith nie je so svojimi záľubami osamotený. Je členom internetového fóra, ktoré združuje 500 ľudí podobného razenia.

Pridaj komentár