Slovo na nedeľu 29. apríla

Vážené súdružky a súdruhovia,

veľký je náš súdruh premiér a ešte väčšia je jeho múdrosť. Dokazuje to aj svojím návrhom na založenie ohlávky médiám. My v redakcii HyeNovín mu tlieskame a horlivo súhlasíme. A odteraz už budeme prinášať iba správy o zvieratkách. Jednak ľudia milujú zvieratká, a jednak nehrozí, že zvieratká budú od nás žiadať opravu skreslených, nepravdivých a zavádzajúcich informácií…

Česť práci!

Krava Uschi terorizovala Hanover

Polícia i požiarnici naháňali v nemeckom meste Hanover teľnú kravu, ktorá spôsobila škody v prepočte zhruba 840 000 slovenských korún). Krava Uschi utiekla zo svojej farmy v pondelok. Výlet do ulíc Hanoveru sa jej však evidentne príliš nepozdával, po stretnutiach s prekvapenými chodcami a vodičmi totiž začala byť agresívna.

Uschi naháňal jej farmár, televízny štáb, ako i 30 príslušníkov polície a požiarnej služby. Krava počas svojho 5-kilometrového úteku devastovala autá, záhradné ploty, lavičky a všetko, čo jej stálo v ceste. Po troch hodinách sa ju podarilo uspať. Uschi ani jej nenarodenému teľaťu sa nič nestalo.

„Keď sa zobudí, pravdepodobne si z celej udalosti nebude nič pamätať. To sa však nedá povedať o farmárovi, pretože ten bude musieť uhradiť spôsobené škody vo výške 25 000 euro,“ povedal hovorca požiarnikov Martin Argendorf.

Oprava

„Portál HyeNoviny zverejnil nepravdivé, skreslené a zavádzajúce informácie o mojom pobyte v Hanoveri. Nie je pravdou, že som utiekla z farmy. V skutočnosti som odišla v čase osobného voľna a ani som nezrýchlila krok. Ďalej nie je pravdou, že by som sa správala agresívne, či dokonca demolovala predmety umiestnené na mojej prechádzkovej trase. Ak ostali poškodené, je to výlučne ich vina, nakoľko mi neuhli z cesty.

Týmto zároveň ďakujem súdruhovi premiérovi Slovenska za to, že vďaka jeho ostražitosti a predvídavosti mám možnosť osobne reagovať na tieto zavádzajúce informácie.

So súdružským pozdravom

Uschi


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár