Slovo na nedeľu 10. júna

Vážené súdružky a súdruhovia,

naša socialistická vláda je zaručene jednou z najlepších a na všetky miesta dosadzuje svojich ľudí. Samozrejme, že vždy tých najschopnejších. Preto je viac než isté, že v našej krásnej vlasti by sa nemohlo stať nič také, ako v tej špinavej Amerike, prežratej zahnívajúcim kapitalizmom. Čítajte, nech viete, ako to dopadne v každej krajine, kde nemajú takého ministra vnútra, ako máme my!

Česť práci!

Policajti vpadli do nesprávneho bytu

Americkí policajti vtrhli pri zásahu do nesprávneho bytu, pričom použili oslepujúce granáty a kopli obyvateľa bytu medzi nohy. K zásahu prišlo v stredu večer a svoj omyl si uvedomili až po akcii. „Nerozumieme, ako mohlo dôjsť k chybe,“ oznámil hovorca polície v meste Annapolis v americkom štáte Maryland.

Tridsaťročná Silvia Bernal v rozhovore pre miestne médiá povedala, že práve varila večeru, keď jej zrazu vtrhlo do bytu pätnásť policajtov. Jeden z nich kopol jej manžela do rozkroku. Žena utiekla do spálne a snažila sa pridržať dvere. Policajti však oboch manželov zrazili k zemi a spútali. Až vonku po zásahu si uvedomili, že si pomýlili byt.

Hovorca polície celý incident označil za poľutovaniahodný. Správkyňa domu Latisha Marshall povedala, že policajti poškodili vchodové dvere. Zároveň dva výbuchy oslepujúcich granátov zanechali v interiéri čierne škvrny. Keď po svojom debakli vykonali policajti zásah v pôvodne zamýšľanom byte. Bol prázdny.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár