Tutková sa vracia

Občianske združenie Centrum pre bioetickú reformu (CBR), ktoré v minulosti vzbudilo na Slovensku rozruch viacerými kontroverznými kampaňami proti potratom, chce stredoškolákov presviedčať o tom, že majú so sexom začať až po svadbe. Ako povedala riaditeľka CBR Jana Ray-Tutková, „Ja som so sexom začala až po svadbe a poviem vám, o nič som neprišla,“ dodala namrzene. Na dobre myslenú radu, aby navštívila sexuológa, nereagovala.

 

Mimovládka chce tiež študentom vysvetľovať, ako rozvíjať vzťah do manželstva. „Žena má doma rodiť deti, variť, upratovať a držať hubu. A chlap zarábať,“ ozrejmila Ray-Tutková prvý okruh. Na prostorekú otázku, či sa tým bude sama riadiť a konečne sklapne, neodpovedala.

CBR sa nebojí zachádzať aj do chúlostivejších tém, ako sú príčiny homosexuálnej príťažlivosti. „Homosexuálna príťažlivosť je dôsledkom pornografie, rozšírenia kondómov, hlbokých výstrihov, masturbácie a nedostatku duchovného života. Chlapci, raz si chytíte pipíka a už je koniec. Tak sa vám to zapáči, že budete chytať aj iným chlapcom,“ vžila sa na chvíľu Ray-Tutková do úlohy inštruktorky obrany proti sexu.

Na internetovej stránke kampane budú môcť záujemcovia diskutovať o problémoch v týchto oblastiach s gynekológom, lekárom či psychologičkou. „Všetkých nám schválil Vatikán, akurát nám chvíľu trvalo, kým sme našli psychologičku, ktorá by bola ochotná s nami spolupracovať a ešte jej nevzali licenciu,“ priznala Ray-Tutková.

Súčasťou agitácie bude aj rozdávanie letákov a billboardy pred školami. Okrem veľkých nápisov „SEX = SMRŤ!“, „Kondómy sú nástrojom diabla!“ a „Ježiš nikdy neonanoval, nasleduj ho!“ na nich budú obrázky zobrazujúce homosexuálov v plameňoch pekelných, onanistov s chlpatými dlaňami a podobné výjavy. „A možno len tak ako pamiatku na staré časy pred školu švacnem nejaký billboard s roztrhaným embryom,“ dodala Ray-Tutková šibalsky.

12 thoughts on “Tutková sa vracia

 1. ..si snad ta baba robi srandu…
  to snad nemysli vazne, ze s takymito tmarsko-stredovekymi dristami ju vobec pustia do skol…Nepohybuje sa ona v nejakej casovej slucke?…ved mame 21. storocie…a ak si mysli, ze takymito nazromi a sposobom sa pricini o pozdvihnutie moralky… tak ja neviem….mam skor pocit, ze potrebuje psychiatricke a sexuologicke vysetrenie, stanovenie spravnej diagnozy a aplikovanie naslednje liecby

 2. RE: Tutková sa vracia
  Som si ista, ze tato svojska reprodukcia, prekruca prejav p. Tutkovej. Skoda, ze autor clanku si mysli, ze prekrucanie a vutrhanie kontextu ma nieco spolocne s realitou. Ak chce byt pravdivy, mal by pravdivo reprodukovat. Ak nie, tak sa neoplati citat jeho clanky. Neobvinujem Vas z toho, ze nesuhlasite s myslienkamu p. Tutkovej, ale z nepravdivosti.

   1. pre istotu
    Pre istotu čitateľke vysvetlím (ak nemá zmysel pre humor, nepochopí ani sarkazmus) – táto rubrika sa vola DIVNOSPRÁVY. Dolu je k tomu napísané upozornenie: Všetky články v rubrike Divnosprávy sú aspoň sčasti vymyslené. Nejde o reálne udalosti ani výroky.
    Ale Hyena, musíš uznať, že by si mal výraznejšie upozorňovať! 🙂

Pridaj komentár