Slovo na nedeľu 18. júna

Drahí bratia a sestry,

tak vy máte pocit, že nič dôležitejšie ako parlamentné voľby sa nedeje? Vy si myslíte, že neexistuje nič dramatickejšie ako úspech nášho bociana Kristiána, z ktorého sa stal medzitým spevavec? Ach jaj, bratia a sestry, ako veľmi sa len mýlite! Skloňte hlavy a mlčky a s pokorou počúvajte zvesť o tom, že neochota spýtať sa na cestu vonkoncom nie je vlastná len a výhradne mužom.

Počuli ste slovo Hyenovo.

Traja dôchodcovia tri dni blúdili po Miami

Traja americkí dôchodcovia sa tri dni v kuse vozili po meste Miami, kým ich nezachránila polícia. „Dve staršie ženy sa striedali za volantom a bez prestania sa vozili po meste a hľadali svoj hotel,“ uviedla policajná hovorkyňa Mary Walters. „Pán trpí Alzheimerovou chorobou, takže ani nevedel, že sa stratili.“

Trojica z mesta Naples v štáte New York bola v Miami navštíviť chorého priateľa. „Polícia ich objavila, ako sedia na parkovisku pri čerpacej stanici,“ dodala hovorkyňa. Traja dôchodcovia navštívili svojho chorého priateľa v utorok, no cestou späť do hotela, ktorý bol vzdialený 13 kilometrov, sa stratili.

V stredu zavolali svojmu príbuznému a povedali mu o svojom probléme. Vzápätí sa im však na mobilnom telefóne vybila batéria. Príbuzný skontaktoval políciu v Miami, ktorá po stratených dôchodcoch tri dni pátrala. Podľa hovorkyne sú všetci traja v poriadku a čakajú, kým si pre nich príde rodina z New Yorku.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár