Slovo na nedeľu 29. októbra

Drahí bratia a sestry,

radosťou spieva moje srdce, že opäť vám raz môžem priniesť správu o dych berúcom nasadení našich bratov pri obrane morálky. Opäť síce – neteší ma, že táto správa je z Rumunska, ale mravnosť predsa neberie ohľad na vzdialenosť. Mravnosť vlastne neberie ohľad na nič, taká je mravná. Dúfam, že nasledujúca správa vás poučí, ako zaobchádzať s vlastným telom.

Počuli ste slovo Hyenovo

Výpoveď dostal kvôli penisu

Prezidentovi rumunského futbalového klubu Steaua Bukurešť zrejme nestačí ruch okolo jeho tímu v prestížnej Lige majstrov. Presne týždeň pred dôležitým zápasom A-skupiny na pôde slávneho Realu Madrid sa postaral o rozruch sám, keď „vyrazil“ spolupracovníka organizácie pre jeho penis.

Konkrétne išlo o dĺžku pohlavného orgánu a ešte konkrétnejšie o spôsob, akým nezverejnené, no iste úctyhodné rozmery dosiahol. Gigi Becali jednoducho oznámil, že nebude platiť ľudí, ktorí si umelo lekárskym zákrokom predlžujú penisy.

„Človeka treba nechať takým, akým ho Boh stvoril. Takéto niečo jednoducho nemôžem strpieť,“ vyhlásil zámožný realitný podnikateľ.

Prezident populárneho rumunského klubu je známy ako silne veriaci človek, ktorý zo svojich peňazí nechal v uplynulých rokoch vystavať viacero kostolov po celej krajine.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár