Slovo na nedeľu 17. septembra

Drahí bratia a sestry,
iste si veľmi dobre uvedomujete, aké je dôležité, aby na tých správnych miestach boli tí správni ľudia. Napríklad ja som najvhodnejší na našu pravidelnú nedeľnú virtuálnu kazateľnicu. Tých najsprávnejších na tie najsprávnejšie posty obsadzuje aj nová vládna koalícia. Pevne dúfam, že vám o tom nenapadlo vôbec pochybovať! A keby náááhodou áno, ajhľa, tu jest dôkaz!

Počuli ste slovo Hyenovo.

Šéfka kancelárie MO bude dôležitá, ale nevie, v čom

Bývalá asistentka ministra vnútra Róberta Kaliňáka, dvadsaťosemročná  Marcela Fabiánová sa stala vedúcou kancelárie ministerstva obrany. Na otázku denníka Plus jeden deň, aká bude jej pracovná náplň, Fabiánová krátko po svojom nástupe do funkcie odpovedala: „Čo budem robiť? Neviem, pozriem sa do papierov. Aha. Tak napríklad budem rozhodovať o hospodárnom využití finančných prostriedkov ministerstva a tak nejako. Je tu toho ešte veľa. Sama tomu nerozumiem. Napíšte, že budem dôležitá osoba na ministerstve.“

O ministrovi obrany Františkovi Kašickom hovorila len v dobrom. „Je to veľmi dobrý človek. Raz som si zabudla označiť lístok na obed, tak mi dal svoj. Kurča s ryžou a kompótom. Minister zjedol len polievku. A nemusím chodiť ani do kantíny. Obed mi prinesú priamo do kancelárie,“ pochvaľuje si svoje nové miesto Fabiánová, ktorá skončila prvý ročník práva na univerzite. Okrem toho vyštudovala učiteľstvo pre prvý stupeň základných škôl.


zdroj: Plus jeden deň


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár