Slovo na nedeľu 13. mája

Vážené súdružky a súdruhovia,

ako vidno, naša drahá socialistická vlasť sa ešte má čo učiť. Príklad by si mohla brať z Cypru, kde pohotová armáda zachránila národnú bezpečnosť. Tým samozrejme nechceme povedať, že by súdruh premiér zanedbával národnú bezpečnosť, alebo nebodaj že by sme boli v ohrození. To určite nie. Kým je náš premiér na čele strany a vlády, neohrozí nás ani vibrátor!

Česť práci!

Vibrátor ohrozil národnú bezpečnosť Cypru

Diaľkovo ovládaný vibrátor britskej výroby sa dočkal zákazu na Cypre po tom, ako bol zaradený do kategórie predmetov ohrozujúcich národnú bezpečnosť.

Cyperská armáda podľa novín Cyprus Mail vidí ohrozenie v tom, že rádiové vlny z erotickej pomôcky môžu na ostrove rušiť vojenské frekvencie. Diaľkové ovládanie „matne strieborného milostného vajíčka“, ktoré údajne vyvoláva realistické pocity, má podľa výrobcu, firmy Ann Summers, dosah šesť metrov. Vibrátor s názvom Love bug 2 tak dostať v celej Európe okrem Cypru. V návode na použitie je tiež upozornenie, že sa nesmie používať na cyperskom území.

Armáda odmietla komentovať dôvody zákazu, ale miestne ministerstvo pre komunikácie a verejné práce uviedlo, že išlo o striktne vojenské rozhodnutie. Cyperská armáda má právo rozhodovať, či sú malé prístroje vysielajúce vlny hrozbou alebo nie. Hovorca výrobcu tento zákaz považuje za nehanebný, ale rešpektuje ho. Firma tiež ubezpečila Cyperčanov, že vyrába dostatok iných erotických pomôcok, ktoré zakázané nie sú.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár