Super Judínyová

Nejakým zvláštnym spôsobom sa z preafektovanej blondíny stala kráľovná večierkov. Ak sa na vašej party neobjaví tancujúci Harabin ani Erika Judínyová s mikrofónom, máte po chlebe, ste úplne out a spoločensky mŕtvi. Užvatlaná persóna, ktorá si z neznámych príčin starostlivo pestuje imidž devy ľahkých mravov a ťažkého podnikateľského plánu, bola centrom pozornosti bulvárnych médií starostlivým zatajovaním svojho veku a dramatickým nárastom objemu pŕs. Teraz tvrdí, že vek už priznala a prsia jej narástli z akýchsi tajomných tabletiek.

Chvíľu sa na tom všetci bavili, ale Erika trvala na svojom. A zrazu – tabletky sú na svete, dokonca pod názvom Super prsia (a štíhla línia ako bonus). Na billboardoch ich propaguje samotná držiteľka čivavy, tentoraz síce bez nej, zato opäť v outfite, póze a s výrazom vyslúžilej herečky filmov pre dospelých.

Je nejasné, na koho tá reklama mieri. Nie som si totiž istý, koľko žien by naozaj chcelo vyzerať ako osoba na reklamnej ploche. Nie sú totiž Judínyová, nemôžu vysvetliť celému Slovensku v bulvári, že za svoj výzor Adult Barbie nevďačia liposukcii a silikónu, ale zázračným tabletkám.O to viac, že opäť vďaka bulváru už vieme, ako vyzerá Judínyová pod omietkou.

A muži? Tí nie sú na hlavu padnutí a vedia, že keby svojej drahej polovičke dali pod stromček dózu magických pirúl, v najlepšom prípade skončia s celou dávkou napchatou v otvore, kde to najviac bolí. „Chceš tým povedať, že som tučná? Že som tučná a mám malé prsia?“ zneli by posledné vety pred narušením ich telesnej integrity.

Ale buďme úprimní: kým budú ľudia žiadať o vyplatenie výhier v holandskej národnej lotérii a nezištne poskytovať svoje účty nigérijským vdovám, Super prsia sa o odbyt nemusia báť.

Pridaj komentár