Slovo na nedeľu 25. mája

Vážené súdružky a súdruhovia,

krušná je táto doba, veľmi krušná. Samozrejme, najkrušnejšia je tam, kde nemajú sociálnu vládu, ktorá by sa postarala o všetky potreby nevinných dietok. Nože pozrite, kam to až došlo v tej prehnitej Amerike, kde úbohé dieťa za svoj akt zúfalstva bolo potrestané!

Česť práci!

Zaplatil si prostitútky, aby sa mal s kým hrať

Maloletý Američan si namiesto svojho otca dal originálny darček k narodeninám po tom, čo otec na jeho narodeniny zabudol. Z účtu otcovi vybral asi 30 tisíc dolárov a pre kamarátov zorganizoval divokú jazdu, zavŕšenú na hotelovej izbe s prostitútkami, s ktorými však hrali počítačové hry.

Trinásťročný Ralph Hardy z Texasu si v otcovom mene objednal u jeho banky kreditnú kartu. Keď mu ju doručili, začala oslava. Chlapci skončili na hoteli, kam si nechali doručiť chipsy a limonádu a hotelového poslička sa opýtali, kde sa v okolí dajú najať prostitútky. Skutočne si ich aj najali, pričom im tvrdili, že sú liliputáni pracujúci v kočovnom cirkuse. Zároveň sebavedomo vyhlásili, že americká ústava zakazuje diskrimináciu na základe postihnutia, preto ich nemajú právo odmietnuť.

Dievčatám sa sprvoti zdalo čudné, že ich zákazníci nechcú s nimi laškovať, ale hrať počítačové hry, no napokon si povedali, že ide o ľahko zarobené peniaze a sadli si s nimi ku konzolám. Lenže hotelovému poslíčkovi sa celá situácia nezdala a zavolal políciu, ktorá rýchlo odhalila pravý stav veci.

Prostitútky z celej nemilej situácie vyviazli bez trestu, Ralph si však bude musieť za podvod pri vyžiadaní kreditky odpykať trest vo forme verejnoprospešných prác. Ako si to medzi sebou vyriešili otec so synom, sa nevie.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár