Slovo na nedeľu 16. marca

Vážené súdružky a súdruhovia,

netreba vám, dúfam, pripomínať, že svet je nesmierne čudné miesto a deje sa tu všeličo. Nasledujúci prípad má však aj jeden zásadný aspekt, ktorý by ste pravdepodobne ani nečakali: vedecký. Mohol by totiž poslúžiť ako ideálna pôda pre výskum, prečo sú niektorí ľudia tak závislí od hajzlov a potom sa pri voľbách aj tak správajú…

Česť práci!

Žena za dva roky prirástla k WC

Policajti z amerického štátu Kansas nedokážu uveriť prípadu, ktorý museli vyriešiť. Istý majiteľ bytu v Ness City privolal políciu, aby mu pomohli s jeho 35-ročnou priateľkou, ktorá už dva roky sedí na záchode a nechce odtiaľ vstať.

„Nebola prilepená ani priviazaná, ale fyzicky pripútaná na záchodovú misu, na ktorej sedela dvadsaťštyri mesiacov. Ťažko sa to predstavuje. Záchodovú misu sme odmontovali spolu s ňou. Doslova zrástli dokopy a museli ich oddeliť až v nemocnici,“ uviedol šerif Bryan Whipple.

Kurióznym faktom je, že jej priateľ, majiteľ bytu, čakal až dva roky, kým zavolal políciu. Celý ten čas jej však svedomito nosil vodu aj potraviny. Polícia obvinila jej priateľa z trestného činu nedbanlivosti. Pravdepodobne mu však pomôže fakt, že si to vybrala z vlastnej vôle a trvala na tomto spôsobe „väznenia“.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár