Slovo na nedeľu 10. apríla

Drahí bratia a sestry,

doba je zlá. To už vieme. Srdce nám krváca pri pomyslení na to, ako si ľudstvo urobilo z desiatich prikázaní trhací kalendár. Čo tak – Cti otca svojho i matku svoju? Mali by sme to do tých deciek mizerných vtĺcť čo najskôr, lebo dnes nám odpapuľujú na pieskovisku a zajtra… No, pozrite sa sami, čo všetko detváky vyvádzajú svojim matkám.

Počuli ste slovo Hyenovo.

 

Podarení potomkovia

Nepríjemne sa mohla cítiť matka 21-ročného Američana Michaela Miller-Leibowitza, keď sa dozvedela, čo jej synáčik spôsobil na verejnosti. Podľa polície mladík autom trikrát úmyselne vrazil do ďalšieho auta, päsťou napadol jeho vodiča, pričom kričal: „Moja matka je Satan!“ Policajti museli diablovo dieťa spacifikovať.

Omnoho horší zážitok pripravil svojej matke 22-ročný Robert Tuttle zo štátu Florida. Zaútočil na ňu totiž sekerou, ktorej sa vyhla, avšak pod hrozbou násilia ju donútil niekoľko hodín s ním pozerať filmy. Šesťdesiatročnej žene sa napokon podarilo z jeho izby uniknúť a zavolať políciu. Čo bolo na programe kinovečera, polícia nekonkretizovala.

Na neobvyklé nákupy sa so svojou matkou vybrala 17-ročná nemenovaná dievčina, takisto z Floridy. Mieriac na matku strelnou zbraňou ju donútila jej kúpiť auto. Okrem vyhrážok matku aj zbraňou udrela. Pištoľ bola pritom kradnutá. Matka však nechcela, aby dcéra bola trestne stíhaná. Odôvodnila to tým, že dcéru prednedávnom prijali na prominentnú vysokú školu. Auto si zrejme táto výborná študentka ponechá.

1 thought on “Slovo na nedeľu 10. apríla

Pridaj komentár