Slovo na nedeľu 6. mája

Vážené súdružky a súdruhovia,

ako sme boli sľúbili minulý týždeň, prinášame aj v dnešnom nedeľnom slove správu o zvieratkách. No, o jednom zvieratku. No, ani nie tak o zvieratku, aj keď bez zvieratka by to nebolo ono… Ehm, čo dodať na záver? Azda len: na Slovensku by sa nižšie opísaný prípad nemohol stať, lebo súdruh premiér by to určite nedovolil!

Česť práci!

Škótka navarila manželovi psie exkrementy

Škótka Jill Martin sa pred súdom priznala, že dala svojmu manželovi do stravy psie exkrementy po tom, čo sa ich vzťah rozpadol.

Štyridsaťsedemročná Jill sa podľa prokurátorky Margaret Dunnipace začala smiať, keď manželovi Donaldovi uvarila netradičné kari a sledovala ho, ako jedlo s chuťou je. Podľa jej právnika Terryho Gallanagha je celý prípad ako nepodarená epizóda zo seriálu Zúfalé manželky.

Incident z marca tohto roka prišiel presne uprostred prehlbujúcej sa krízy v 21-ročnom manželstve. Podľa Gallanagha manžel päť rokov svoju ženu psychicky týral, spochybňoval jej materské schopnosti a dokonca bez jej vedomia založil firmu. Manželka sa istý čas tiež domnievala, že jej manžel má milostnú aféru, i keď toto podozrenie sa nikdy nepodarilo dokázať.

Po tom, čo Martin zatkla polícia, dostala od súdu zákaz priblížiť sa k svojmu manželovi či ich domu na predmestí Glasgowa. Pri incidente manželovi najprv povedala, že kari „oživila“ trochou arzénu, no napokon sa priznala, že šlo o psie exkrementy. Martin sa pred súdom priznala k trestuhodnému a bezohľadnému správaniu. Súd o jej treste rozhodne 1. novembra. Pár v súčasnosti začal rozvodové konanie.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár