Slovo na nedeľu 19. novembra

Drahí bratia a sestry,

žijeme v krušných časoch, keď nám všeličo hrozí. Najmä zo vzduchu. Preto sa nečudujte, keď nejakú Švédku nechajú radšej umrieť, než by jej dovolili si zobrať na palubu liek. A nielen hrôzostrašné lieky ohrozujú našu bezpečnosť. Šokujúcou hrozbou sú aj bozkávajúce sa páriky!

Počuli ste slovo Hyenovo.

Za nevhodné bozky hrozí milencom väzenie

Milenecký párik za „nevhodné správanie“ na palube letu spoločnosti Southwest Airlines z Los Angeles, obvinili z porušenia protiteroristického zákona a v prípade dokázania viny mu hrozí až 20 rokov väzenia.

Carl Persing a Dawn Sewell sa údajne k sebe túlili a nevhodne sa bozkávali, čím ostatným cestujúcim znepríjemnili cestu. „Persing bozkával Sewell na krku a jeho tvár zišla aj do oblasti jej pohlavných orgánov. Sewell sa pritom iba usmievala,“ uvádza sa v správe FBI, ktorá celý incident prešetruje. Po druhom upozornení sa Persing začal letuške vyhrážať vážnymi následkami, ak ich nenechá na pokoji. Táto poznámka stačila na to, aby na párik okolo štyridsiatky v mieste pristátia v meste Raleigh v Severnej Karolíne čakala polícia, ktorá ho obvinila z obmedzovania letušky so zločineckým zámerom.

Až do prerokúvania prípadu 5. februára budú milenci pod dozorom. Ak by ich súd uznal vinnými, hrozí im až 20 rokov za mrežami. Persingov právnik William Peregoy uviedol, že jeho klient sa počas letu necítil dobre a preto mal hlavu položenú v lone svojej partnerky. Letuške sa vraj vyhrážal až potom, čo sa ho chystala ohlásiť jeho nadriadeným po pristátí.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár