Sledujte Daru, možno si ju chytí

Verím peoplemetrom, ale v skutočnosti som ešte nestretol živého človeka, ktorý by pozeral reláciu Kuul Klub, vysielanú televíziou JOJ. Priznám sa, že prvýkrát v živote som sa o existencii dotyčnej relácie dozvedel až zo správy, že mení moderátorku. Terezu Pergnerovú poslali domov a na jej miesto si zasadla Dara Rolins. Nechápem síce, prečo z moderátorského fleku vyšmarili moderátorku a nahradili ju speváčkou, ktorá moderovať nevie, ale načo plytvať takýmito myšlienkami na reláciu, ktorú som v živote nevidel, neviem, o čom je a zrejme ju ani nikdy pozerať nebudem?

S týmto všetkým som radostne pustil celú informáciu z hlavy. Teda, myslel som si. Ona sa vrátila v pondelok, keď na obálke Nového Času sa ocitla oná moderujúca speváčka. Tak sme sa dozvedeli, že vo svojom novom videoklipe roztiahla nohy a medzi nimi sa jej objavilo rozostrené pole. Čo znamená, že za scenzurovaným políčkom sa môžu nachádzať nohavičky, pás cudnosti, či orgán, ktorý by sa objavil, keby nemala nohavičky. Prinajhoršom to môže byť orgán, ktorý by sme u Dary rozhodne nečakali.

Nuž, uhorková sezóna sa dá riešiť rozličnými spôsobmi, povedal som si, a opäť pustil informáciu z hlavy. Rozhodne nebudem celé dni sedieť pred telkou a číhať, kedy na mňa Dara vyvalí svoje scenzurované políčko. Hneď na druhý deň však Nový Čas priniesol ďalšiu fotografiu. Síce na tejto momentke mala Dara po všetkých stránkach mravné džínsy, jej ruka však smerovala k rozkroku. Na prvý pohľad to pôsobilo, že sa jej nohavice dostali príliš ďaleko od tela, prípadne príliš blízko k nemu (až doňho) a ona si ich napravuje. Na druhý pohľad som pripustil, že možno na Daru prišlo nutkanie na močenie a ona rukou pomáha vo funkcii príslušnému zvieraču.

Denník, ktorý takéto exkluzívne zábery získal, však celú vec postavil tak, že Dara sa asi snaží presadiť erotickými provokáciami. Že sa snaží napodobniť Madonnu, ktorá má so siahaním si do rozkroku svoje skúsenosti. Kto má však aké-také skúsenosti s textom, hneď si z článku rámujúceho fotografiu vyextrahoval to podstatné: vata. Hlušina ledabolo nahádzaná, aby nejako korešpondovala s fotografiou. Keby to bola štúdiová fotka, pochopím. Ale momentka?

Odkaz Nového Času týchto dvoch dní je zhruba tento: Dara a jej vagína. Nie, sloveso mi nevypadlo. Žiadne tam nie je. Nemá byť aké. Bulvár len asociuje Daru s vagínou, vykresľuje ju ako tú, čo svoj výsostný ženský orgán ukazuje a chytá na verejnosti. A dôvod? Zhruba rovnaký, ako keď bezmennú moderátorku nejakej nepravdepodobnej relácie „nachytajú“, ako sa kdesi na pláži slní hore bez. Kozy na titulke predávajú, v novinách sa objaví meno, niekoľko ľudí si zapne v správnom čase ten správny kanál. Všetci profitujú a o to ide.

Takže: sledujte Daru, možno si ju chytí. Hm, možno naozaj. Iný spôsob, akým ona ešte môže dať o sebe vedieť, mi nenapadá.


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár