Nepríjemný budíček

Šialení katolíci bohvieprečo sediaci v parlamente zase hviezdili. Iniciátor hromadného obcovania (tým myslíme modlitby) Jozef Mikloško, hrdinský babičkobijec Štefan Kuffa a ešte nejaký ďalší nepodstatný, ktorý za celý čas v parlamente ani hubu neotvoril, prišli s novátorským zákonom. Chceli v ňom zakázať interrupcie, umelé oplodnenie a ktovie, čo všetko ešte.

Odvážni poslanci sa neuspokojili len tak s niečím, za všetko chceli napariť drakonické tresty odňatia slobody. Prekvapivo, upálenie na hranici nenavrhovali, ale to určite len omylom.

Hoci bol teda návrh zákona absolútne debilný, poslanci ho prekvapivo odmietli. Okrem zadubených tmárov KDH a radikálneho krídla OĽaNO podporil tento skvost dvaja smeráci – Ján Podmanický a nepravdepodobná entita menom Marián Kéry, ktorý je tiež vraj poslancom. „Ja som myslel, že aj teraz robíme dobre kádéhákom, kto mohol vedieť, že medzitým sa kamošíme aj s Mostom?“ bránil sa vystresovaný Podmanický.

Slovenskí voliči medzitým ďakujú za upozornenie, že nie každý, kto je proti Ficovi, je automatický vhodný na rozhodovanie o živote ľudí a budúcnosti krajiny. Volebná účasť sa po tomto excese odhaduje na 0,5 %.


Pridaj komentár