Konečne konečné riešenie

Načo by sme sa zaoberali problémami zdravotníctva? Komu by už robilo vrásky naše školstvo? Vari niekoho zaujíma tlačový zákon? A prečože by sme sa trápili Lisabonskou zmluvou? Čo koho do toho, že súkromní podnikatelia sa možno budú súdiť so štátom a Jednasamojediná štátna zdravotná poisťovňa má problémy, aby s ňou lekári podpísali zmluvy? Sa snáď budeme zaujímať o to, že lieky, ktoré zlacneli, sú stále drahšie?

Alebo by sme mali hovoriť o tom, ako sa hospodári s lukratívnymi pozemkami v Tatrách? Nikto hádam neočakáva, že by sa konečne akýmkoľvek normálnym spôsobom mohla vyriešiť imunita našich zákonodarcov? Sa chcete zdržovať tým, či si navzájom nadávajú a potom si pod vplyvom alkoholu sadajú za volanty svojich automobilov? Alebo fakticky očakávate, že sa budú zaoberať vašimi problémami?

Nebuďte malicherní! Riešenie je na ceste. A konečne je to to naozajstné, správne, naše, slovenské riešenie. Samostatné svojbytné a národné. Všetko vyriešia krásne, fungl nové a úplne jedinečné – Slovenské dvojkríže, dodávame aj vo vysokom lesku! A budú všade! VŠADE! DVOJKRÍŽE! SLOVENSKÉ! BOHA VÁŠHO!


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár