Celé zle

Strašné veci sa dejú na tomto svete. Najprv Slovensko upadlo do šoku, keď akože unikla „oficiálna“ hymna hokejových majstrovstiev. Už len meno interpretky dávalo tušiť, že toto nebude med lízať. Vykľula sa z toho úplná katastrofa, z ktorej sa občania vzbúrili.

Dnes sa ukázala tá naozajstná hymna, bohužiaľ, od rovnakej speváčky a zlepšenie nastalo akurát vo zvuku nahrávky. Znie to ako Horehronie 2, Dement Hockey English mix. Po idiotsky nazvanom maskotovi, potemkinovských úpravách Bratislavy a Košíc a ďalších už vopred známych trapasoch je to ďalší spôsob, ako si urobiť hanbu pred svetom.

Akoby to nestačilo, No Name podnikli inváziu do Poľska. Ak nám naši severní susedia vyhlásia vojnu, nech sa nikto nečuduje. Ďalší horor je už na druhú: Slovensko budú na Eurovízii reprezentovať bárbiny nazývajúce sa Twiins, alebo ako už zmenili názov v absurdnej nádeji, že im to pomôže. Nepomôže, naďalej budú bezduché plastikové veci bez vážnejšieho talentu. Jedinou útechou je, že v záplave podobných sračiek na Eurovízii sa to stratí. Prípadne, podobne, ako sa pošťastilo dnes už menovanej Kristíne, v porovnaní s nimi to bude vyzerať ako hudba.

Ale čo s tou nešťastnou hokejovou srágorou? Porovnať ju môžeme akurát s delirickým kompilátom AMO, ktoré naverbovalo Rádio Expres pod podmienkou, že si jeho redaktori budú môcť zabliakať na motívy Držím ti miesto. Ale inak je to rovnako nepochopiteľná zlátanina, ktorá ospevuje slovenské hokejové mužstvo, akoby bolo zostavené z komiksových superhrdinov. Celé zle.

Kedy presne sa slovenská populárna hudba rozdelila na príšernú a ešte horšiu?

1 thought on “Celé zle

  1. B)
    Slovenká hudba je primitívnejšia a primitívnejšia, ale keď to stačí konzumentovy, tak … stačí mu hovno . Najlepšie kapely už neexistujú, odkedy nehrá Collegium musicum a Prúdy …

    A Gooly je genyjále meno, symbolizuje to trefu do gulí (urban dictionary).

Pridaj komentár