Apokalypsa sa odkladá

Ako predpovedali Sibyla, Nostradamus, jehovisti, Vesmírni ľudia a stará Klementína Blašková z prvého poschodia, koniec sveta je za dverami. Keď sa pozorne rozhliadnete naokolo, uvidíte niekoľko jasných znakov, že štyria apokalyptickí jazdci už sedlajú kone a nastavujú si GPS. Aj bez mayského kalendára a ohňostrojov vo Fukušime je jasné, že Zem si už spísala závet a čaká na posledné pomazanie.

Ale nič sa nebojte, existuje práve toľko indícií, že v skutočnosti je všetko v najlepšom poriadku. Chcete dôkaz? Máme ich hneď niekoľko!

Anna Belousovová si ide zakladať vlastnú stranu.

Netreba sa báť. Svoju stranu už raz mala. A ako to dopadlo? Do parlamentu sa nedostala ani jej partia, ani Slota a jeho nohsledi.

Zasadá vláda a bude sa zaoberať Zákonníkom práce.

Aj to tu už raz bolo. Niekoľkokrát. Zasadnutia vlády sú dokonca každý týždeň a zatiaľ sme to vždy prežili. Keby zároveň zasadal parlament, to už by bolo závažnejšie.

Michal Šeps v predbežnom hlasovaní víťazí v Superstar

Ale prosím vás! Tu sa ešte hráme na nečakaný únik prísne strážených informácií? Titulky kričia: Šeps na prvom mieste! Medzi riadkami máte čítať: Posielajte sms svojim favoritom, málo hlasujete a nám sa mália tie peniaze!

Začínajú majstrovstvá sveta v hokeji. U nás.

Ulice Bratislavy a Košíc síce v najbližších dňoch budú pripomínať nejakú veselú scénku zo Zjavení svätého Jána, ale tiež sa netreba obávať. Už ukradli Švajčiarom auto a Demitrovi hodinky. To prvé z ulice a to druhé v Širokého hoteli. Všetko je v najlepšom poriadku, Slováci sú vo forme.

Chystá sa kráľovská svadba.

Nie, nikoho nijako zvlášť nezaujíma, aj keď sa naše televízie tvária, že ide o udalosť roka, budú robiť priame prenosy, vysielať filmy a hlásiť sa naživo z Londýna. Netreba za tým hneď hľadať epidémiu Creutzfeldt-Jakobovej choroby. To sa len naše médiá zúrivo snažia nájsť niečo čo by im zabezpečilo sledovanosť ženskej časti populácie, keďže mužská bude žiť hokejom.

1 thought on “Apokalypsa sa odkladá

Pridaj komentár