A je koniec…

A je to tu. Rok 2005 sa nemilosrdne chýli ku koncu a niet tej sily, čo by ho zastavila. Veď tiež – načo? Možno niekto, ku komu bol tento rok mimoriadne štedrý, by si ho rád zopakoval, ale myslím si, že väčšinu ľudí omnoho viac zaujíma, čo je pred nimi, čo si na nich chystá nasledujúci rok, s poradovým číslom 2006.

Ale zotrvajme ešte chvíľu v tom starom roku. Bol tu napokon celý rok, tak sa patrí s ním rozlúčiť dôstojne a hlavne v správnom čase. Aby si náhodou nepomyslel, že nám s ním bolo zle. No, pre niekoho, ako ukazuje anketa vedľa, bol vskutku príšerný.

Priznám sa, pre mňa bol uplynulý rok mimoriadne ťažký. Nie že zlý, ale turbulentný a náročný. Urputne dúfam, že budúci rok bude ohľaduplnejší, prinesie viac toho pozitívneho, nebude natoľko únavný a vyčerpávajúci, ako jeho starší a zatiaľ stále aktuálny brat.

Samozrejme, že to isté želám aj vám, ale v prvom rade vám želám to, čo každému: nech sa vám splní presne to, čo chcete vy. Myslím, že každý vie najlepšie, čo mu chýba a čo si má želať.

Dovidenia v novom roku.

PF 2006!


Článok bol súčasťou pôvodných HyeNovín v rokoch 2005-2008

Pridaj komentár